GSoft

optimista ve světě software

Platební terminál od firmy Teya

Ve spolupráci s firmou Teya jsme pro Vás připravili nový platební terminál PAX A920Pro, se kterým Zelený software umí komunikovat a přijímat přes něj platby kartou.

TECHNICKÉ INFORMACE

TeyaZelený software komunikuje s platebním terminálem prostřednictvím webové aplikace POSLink firmy Teya. Odpadá tedy pracná konfigurace Vašeho počítače. Při komunikaci je velká péče věnována bezpečnosti.

Komunikace mezi Zeleným softwarem a platebním terminálem snižuje pravděpodobnost chyby obsluhy při provádění platby. Uživatel má k dispozici webovou aplikaci, prostřednictvím které má podrobný přehled o všech provedených platbách.

DŮLEŽITÉ NOVINKY

Platební terminál PAX A920ProPoužívání terminálu je nezávislé na bankovním účtu konkrétní banky. Pouze na Vás záleží, kterou banku si vyberete.

Poplatky za platební služby jsou stanoveny individuálně na základě průměrného měsíčního obratu provedeného přes platební terminály. Například firma s průměrným obratem 1 mil. Kč za měsíc platí 0,71% z obratu, což je oproti konkurenci velmi dobrá cena. Firma Teya si neúčtuje žádný další poplatek za pořízení a provoz terminálu.

Více informací naleznete také na www.teya.com.